Hiszpański – jeden z najpopularniejszych języków na świecie!

Hiszpański to jeden z najpopularniejszych języków świata. Włada nim 500 mln ludzi na całym świecie, kolejnych 100-150 mln się go uczy. Jest nie tylko ważnym językiem urzędowym wielu państw czy międzynarodowych organizacji. To także język rozrywki i muzyki pop – coraz częściej wielkie hity, które nuci cały świat, powstają właśnie w języku hiszpańskim.

Kursy hiszpańskiego – coraz więcej chętnych

Jak można go najszybciej opanować, aby rozumieć, o czym śpiewa choćby Luis Fonsi? Odpowiedź jest prosta: wybierając odpowiednie kursy hiszpańskiego! Liczba osób, które chcą wziąć w nich udział stale rośnie, a hiszpański jest też jednym z najczęściej nauczanych języków na świecie. W ofercie JPEdukacja znajdują się kursy hiszpańskiego w renomowanych szkołach językowych w największych miastach Hiszpanii, w tym oczywiście w stołecznym Madrycie. Więcej informacji zamieszczamy na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/nauka-hiszpanskiego/

Nauka języka, zwiedzanie, wypoczynek

Fakt, że po hiszpańsku mówi się w niezwykle pięknych i wyjątkowo ciepłych zakątkach stwarza kursantom wspaniałe możliwości. Bez problemu mogą połączyć naukę języka nie tylko ze zwiedzaniem, ale i z czystym wypoczynkiem. W Hiszpanii i Meksyku czeka na nich mnóstwo atrakcyjnych turystycznie miejsc, zabytków i cudów natury, a także, w wielu przypadkach, szerokie piaszczyste plaże. Kursy hiszpańskiego odbywają się często na słonecznym południu Hiszpanii.

Wiele fascynujących miejsc

Języka hiszpańskiego można zatem uczyć się w tak fascynujących miejscach, jak Barcelona, Sewilla, Malaga, Marbella na Costa del Sol, Kadyks, Alicante, a także jedna z Wysp Kanaryjskich – Teneryfa. Co więcej, tajniki hiszpańskiego można zgłębiać także w Meksyku, w nadmorskiej miejscowości Playa del Carmen. W zlokalizowanych tam szkołach językowych można wybrać m.in. kursy hiszpańskiego medycznego, prawniczego, turystycznego i wielu innych. Jedną z atrakcji tego miejsca jest możliwość nurkowania na rafach koralowych i w jaskiniach.

Kursy hiszpańskiego – ogromny wybór

W tych niezwykle pięknych lokalizacjach można skorzystać z szerokiej gamy kursów języka hiszpańskiego, w tym nauki języka biznesowego, kursów dla osób całkowicie początkujących oraz zaawansowanych, a także kursów przygotowujących do egzaminu DELE.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *