Nowy Jork – świetne miejsce na kurs językowy

Los Angeles i San Diego w stanie Kalifornia, Miami i Fort Lauderdale na Florydzie, otoczone wodą i wzgórzami San Francisco, a może Chicago z liczną Polonią… Pięknych miejsc do nauki angielskiej w Stanach Zjednoczonych z pewnością nie brakuje, ale tylko jedno z nich jest absolutnie wyjątkowe.

To Nowy Jork.

Najbardziej renomowane szkoły

Poza wieloma innymi wspaniałościami Nowy Jork mieści jedne z najbardziej renomowanych szkół. To tu, w sercu Manhattanu, na 5th Avenue, w pobliżu Empire State Building, znajduje się St. Giles – prestiżowa szkoła z centrum Executive. W organizowanych tu kursach VIP – zajęciach indywidualnych z lektorem lub w małych grupach – uczestniczą najbardziej wymagający klienci z całego świata. Intensywna praca nad językiem obcym, pełne zanurzenie się w tym języku, odbywa się w towarzystwie polityków, biznesmenów i menedżerów z całego świata.

Kursy językowe dla każdego

Oprócz tej elitarnej oferty, w szkole St. Giles dostępne są także inne kursy językowe, w tym kursy intensywne na wizie studenckiej, kursy biznesowe ora kursy na wizie turystycznej. Można tu także skorzystać z kursu dla uczniów całkowicie początkujących oraz z kursów przygotowujących do egzaminów językowych, m.in. TOEFL, TOEIC oraz Cambridge English Test.

Różne rodzaje zakwaterowania

W przypadku szkoły St. Giles na Manhattanie dostępne są różne rodzaje zakwaterowania, w tym pobyt u jednej z rodzin goszczących (przeważnie w odległości ok. 60 minut transportem publicznym od szkoły), w położonych bliżej szkoły rezydencjach o różnym standardzie, w jednoosobowych pokojach B&B, a także w hotelach, których od szkoły dzieli jedynie krótki spacer. Przed przyjazdem uczeń musi wybrać najlepszy dla siebie wariant. Odpowiednio wcześnie trzeba też załatwić wizę wjazdową do USA.

JPEdukacja pomoże

O czym jeszcze pamiętać przed wylotem? Zależy to od rodzaju kursu i wybranej szkoły, typu zakwaterowania, wieku ucznia i długości wyjazdu. W jaki sposób spakować walizkę i jak jeszcze przygotować się do wyjazdu osobom zdecydowanym na naukę w Nowym Jorku chętnie doradzą pracownicy JPEdukacja.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *