Szkolenia językowe za granicą dla profesjonalistów

Coraz więcej firm decyduje się wysłać swoich pracowników na szkolenia językowe za granicą. Pracodawcy zdają sobie sprawę, że nigdzie indziej ich podwładni nie nauczą się języka obcego tak szybko. Chodzi głównie o język angielski – międzynarodowy język biznesu. Jego znajomość w większości branż i na większości stanowisk to w dzisiejszych czasach absolutna podstawa.

Dobry czas na wyjazdy językowe

Niestety, nie wszyscy dorośli mieli możliwość nauki języków obcych w młodości, opanowania ich w stopniu wystarczającym do płynnej komunikacji. Nie każdy też, ucząc się języka obcego w szkole średniej czy nawet na studiach, miał odpowiedniego nauczyciela. Na szczęście zawsze jest dobry czas, aby takie braki nadrobić. Wyjazdy językowe dla profesjonalistów to świetna okazja, by zrobić to szybko i efektywnie. Szkolenia językowe za granicą to szansa, z której mogą skorzystać przedstawiciele wielu różnych zawodów, w tym biznesmeni, lekarze, prawnicy, nauczyciele, bankowcy, kadra kierownicza oraz pracownicy branży turystycznej.

Superintensywne kursy językowe

JPEdukacja zaprasza ich do udziału w wielu superintensywnych kursach, podczas których odbywają się szkolenia językowe za granicą. Kursy i wyjazdy językowe o tematyce biznesowej lub z biznesowym słownictwem organizuje zresztą większość szkół językowych z oferty JPEdukacja. Odbywają się w językach angielskim, francuskim i niemieckim.

Kursy biznesowe dla każdego

Kursy z angielskiego biznesowego to m.in. Business English i Professional English, z francuskiego biznesowego – le français des affaires, le français au travail, pour les cadres, les directeurs, natomiast z niemieckiego biznesowego – Deutsch für Berufstätige, Präsentationen oraz Verhandlungen in Deutsch.

Szkolenia językowe za granicą: kursy łączone

Z tego typu specjalistycznych kursów biznesowych mogą skorzystać osoby, które dobrze znają słownictwo ogólne i gramatykę danego języka obcego. Natomiast uczniom o słabej znajomości języka obcego polecane są wyjazdy językowe na kursy łączone, które obejmują kurs ogólny oraz popołudniowe zajęcia ze słownictwa biznesowego.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *