Języka obcego nauczysz się w każdym wieku

Nauka języków obcych za granicą z reguły kojarzy się z osobami bardzo młodymi – w wieku kilkunastu bądź dwudziestu kilku lat. Jednak w rzeczywistości wybór wyjazdów językowych jest tak ogromny, że bez problemu mogą z nich skorzystać także osoby zdecydowanie starsze. Kursy językowe dla dorosłych nie mają właściwie górnej granicy wiekowej.

Kursy językowe dla dorosłych 40+

Kursy językowe dla dorosłych i młodzieży z reguły dotyczą uczniów w wieku 16+. Jednak osobom w wieku dojrzałym dzielenie jednej ławki z nastolatkiem może nie do końca odpowiadać. Świetnym rozwiązaniem dla takich uczestników są kursy językowe dla dorosłych w wieku od 40+ aż do 55+. W ofercie JPEdukacja dostępne są różne rodzaje kursów tego typu, w tym kurs angielskiego w Londynie dla dorosłych.

Kurs angielskiego w Londynie dla dorosłych

Osoby dojrzałe mogą wybrać jedną z kilku wspaniałych lokalizacji, jak Malta, Anglia (m.in. Bath, Oxford, Cambridge, York), Szkocja, Walia, Francja, Niemcy i Hiszpania (Sewilla). Natomiast kurs angielskiego w Londynie dla dorosłych, poza zajęciami w grupach o wyższej średniej wieku, to możliwość wykupienia nauki indywidualnej w domu nauczyciela oraz zakwaterowania w rodzinie goszczącej. Jest to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów, polecane zwłaszcza na krótkie intensywne wyjazdy. Program jest realizowany na terenie całej Wielkiej Brytanii, można wybierać spośród wielu atrakcyjnych miejsc.

Wiele niszowych opcji

Kurs angielskiego w Londynie dla dorosłych w wieku dojrzałym to tylko jedna z bardziej niszowych opcji. Uczyć się języka obcego za granicą mogą też uczestnicy najmłodsi. Na krótkie wakacyjne obozy językowe mogą wyjechać nawet tak małe dzieci, jak sześciolatki, jednak niekiedy najmłodszym uczestnikom obowiązkowo musi towarzyszyć rodzic.

Kursy językowe dla najmłodszych

Dolną granicą wiekową w przypadku innych wyjazdów tego typu jest 8, 10 lub 12 lat. Dokąd można wyjechać? Na polskie dzieci czekają latem m.in. Cypr, Malta, Nowy Jork, Montreal, Los Angeles, Floryda, a w Wielkiej Brytanii prestiżowa szkoła St. Edmund’s, Londyn, a także wspaniałe nadmorskie kurorty, jak Brighton, Eastbourne, Swange czy Torbay.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *