Szkoły językowe w Anglii i poziomy zaawansowania – jak znaleźć kurs właściwy dla siebie?

Wybór kursów językowych w Wielkiej Brytanii jest ogromny. Szkoły językowe w Anglii mieszczą się zarówno w uroczych sielskich okolicach, jak i malowniczych nadmorskich kurortach oraz tętniących życiem metropoliach. Dobre wrażenie robi wiele z nich, ale jak wybrać szkołę najlepszą dla konkretnego ucznia? Najlepiej poprosić o pomoc profesjonalistów.

Szkoła językowa w Anglii – fachowcy doradzą

Doświadczeni specjaliści JPEdukacja doradzą, która szkoła językowa w Anglii jest tą szytą na miarę konkretnego klienta – na odpowiednim poziomie zaawansowania, o optymalnej intensywności, a także najbardziej dogodnej lokalizacji i miejscu zakwaterowania. Fachowcy podpowiedzą, które szkoły językowe w Anglii wstępnie wybrane przez klienta faktycznie odpowiadają jego potrzebom.

Różne poziomy zaawansowania

Jednym z kryteriów tej oceny jest oczywiście wyjściowa znajomość języka angielskiego. Aktualny poziom językowy przyszłego ucznia (od całkowicie początkującego A1 do bardzo zaawansowanego C1 lub C2) pomogą określić eksperci z JPEdukacja – pełną ofertę znajdziesz na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/nauka-angielskiego/

Szkoły językowe w Anglii: ogromny wybór kursów

Kursy, jakie prowadzą szkoły językowe w Anglii to m.in. kursy ogólne krótkie (2- lub 3-tygodniowe) i długie, w tym popularny wśród młodzieży Językowy Rok Szkolny. Niejedna szkoła językowa w Anglii ma też w swojej ofercie kursy językowe specjalistyczne, np. dla biznesmenów (English for Business), ale także dla prawników, lekarzy, nauczycieli, bankowców, przedstawicieli branży turystycznej i hotelarskiej oraz wielu innych branż. Ciekawą opcją są też kursy przygotowawcze do międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego (np. PET, IELTS, FCE czy CAE), kursy dyplomowe, kursy indywidualne oraz kursy z praktyką w firmie zagranicznej.

Wyjazdy letnie, gwiazdkowe, wielkanocne

Ważne jest także to, ile czasu chcemy poświęcić na wyjazd językowy do Anglii. Jeśli nie możemy pozwolić sobie na dłuższą przerwę w szkole, pracy czy na studiach, warto rozważyć opcję wyjazdu wakacyjnego (letniego) bądź okołoświątecznego, np. wielkanocnego lub gwiazdkowego. Ciekawym rozwiązaniem może być także krótki kurs angielskiego w Londynie dla dorosłych. W takich przypadkach warto też postawić na wyjazdy superintensywne. Niejedna szkoła językowa w Anglii ma takie w swojej ofercie.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *