Szkoła średnia w Anglii – przystanek przed angielskim uniwersytetem

Prestiż, klasa, wielowiekowa tradycja, biblioteki pełne starych woluminów, piękne rozległe kampusy, nauka na najwyższym światowym poziomie… Z wszystkim tym kojarzą się uniwersytety na Wyspach Brytyjskich, jak Oxford czy Cambridge. Wysoką renomą cieszy się też niejedna szkoła średnia w Anglii.

Na wyciągnięcie ręki

Wszystko to, o czym Polacy mogli kiedyś tylko pomarzyć, jest teraz na wyciągnięcie ręki. Ale aby móc poważnie myśleć o studiach w Anglii, trzeba najpierw perfekcyjnie opanować język angielski. Do przygody, jaką jest nauka na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii nic nie przygotuje lepiej niż szkoła średnia w Anglii.

Szkoła średnia w Anglii dla polskiej młodzieży

Zdobywanie świetnego wykształcenia, a przy okazji szlifowanie języka angielskiego w najlepszych szkołach średnich Wielkiej Brytanii to część bogatej oferty JPEdukacja. Młodzież w wieku 15-18 lat może skorzystać z wyjazdów edukacyjnych różnej długości – począwszy od jednego trymestru, przez jeden rok szkolny, aż po kilka lat.

Matura międzynarodowa

W większości szkół można skorzystać z programu matury brytyjskiej lub matury międzynarodowej – w obu przypadkach są to programy 2-letnie, różni się natomiast liczba wykładanych przedmiotów. Aby jak najlepiej przygotować się do nauki w Anglii w czasie roku szkolnego, można wcześniej skorzystać z kursu wakacyjnego dla uczniów, jakie oferuje niejedna prywatna szkoła średnia w Anglii.

Szkoła średnia w Anglii – bezpłatna nauka

Inne opcje edukacyjne dla polskiej młodzieży w wieku licealnym to nauka w bezpłatnych szkołach państwowych w Wielkiej Brytanii, w szkołach boardingowych z kampusami, w szkołach międzynarodowych, a także w szkołach z akademikami, usytuowanych w centrum Londynu. Wszystkie te wspaniałe możliwości znajdują się w ofercie JPEdukacja. Zajrzyj na https://www.jpedukacja.pl/

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *