Kursy językowe za granicą – najbardziej oryginalne destynacje

Czy angielskiego najlepiej uczyć się w Anglii, a hiszpańskiego w Hiszpanii? Niekoniecznie! W ofercie JPEdukacja znajduje się wiele mniej oczywistych, ale nie mniej atrakcyjnych lokalizacji. Dzięki temu kursy językowe za granicą można połączyć z ekscytującą wyprawą na drugi koniec świata. Przeżyj z nami przygodę swojego życia!

Ekscytujące kursy językowe za granicą

W przypadku języka angielskiego kursy językowe za granicą można realizować w tak niezwykłych miejscach, jak Australia i Nowa Zelandia, Kanada (dodatkowo język francuski), USA, a także Malta, Cypr, Irlandia i Szkocja. Są to lokalizacje bardzo chętnie wybierane przez turystów. Dzięki programom oferowanym przez JPEdukacja można tam zamieszkać na dłuższy czas i cieszyć się wszelkimi lokalnymi atrakcjami, jak możliwość surfowania u wybrzeży Australii, gdzie wiele szkół językowych usytuowanych jest w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i oceanu.

Meksyk, Japonia, Rosja…

Inne egzotyczne miejsca, w których organizowane są kursy językowe za granicą to m.in. Meksyk, gdzie można zgłębiać tajniki języka hiszpańskiego. W ofercie JPEdukacja jest także nauka języka japońskiego na miejscu (w miejscowości Kanazawa) oraz języka rosyjskiego w Moskwie.

Rok szkolny za oceanem

Naukę języka obcego można też połączyć z pobieraniem edukacji w lokalnej szkole. Młodzież w wieku 14-18 lat może szlifować angielski, spędzając rok szkolny w jednej z renomowanych szkół w USA. Podobne programy dostępne są też w Nowej Zelandii i Australii. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest udział w angielsko-hiszpańskim programie dwujęzycznym. Jest on dostępny w Miami na Florydzie i obejmuje takie warianty, jak wymiana kulturowa, matura amerykańska czy matura międzynarodowa.

Kursy językowe za granicą: hiszpański w Chile

Młodzież w wieku 14-18 lat może też spędzić trymestr, semestr lub cały rok szkolny w Chile – w jednej z prywatnych szkół średnich w tym kraju, oferujących program wymiany uczniowskiej. Takie placówki usytuowane są w całym kraju i oferują niezwykłą możliwość wyjazdów językowych – nie tylko szybkiego opanowania języka hiszpańskiego, ale także zapoznania się z niezwykłą kulturą Chile. Zobacz więcej na https://www.jpedukacja.pl/

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *