Ile osób na świecie mówi po angielsku?

Angielski to język powszechnie używany nie tylko w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy Australii, ale i wielu innych byłych koloniach i dominiach brytyjskich. Jest językiem urzędowym wielu państw i terytoriów w Azji, na Karaibach, w Afryce, Ameryce Południowej czy Oceanii. Należą do nich Jamajka, Kenia, Pakistan, Indie, Filipiny, Bahamy, Barbados, Ghana, Wyspy Samoa czy Republika Południowej Afryki.

Malta – jeden z najlepszych kierunków

Jednym z języków urzędowych angielski jest także na skąpanej w słońcu Malcie – niewielkiej wyspie położonej na Morzu Śródziemnym, ok. 80 km na południe od Włoch. To właśnie tutaj znajdują się najstarsze stojące budowle w Europie i na świecie – starsze od egipskich piramid megalityczne świątynie z ok. 3600 r. p.n.e.

Angielski na Malcie – czysta przyjemność

Natomiast stolica kraju, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO Valetta, mieści aż 320 zabytków i jest jednym z obszarów o największym zagęszczeniu zabytków na świecie. Angielski na Malcie, na którą wiele osób lata wyłącznie w celach turystycznych to wspaniała okazja i czysta przyjemność.

Kursy odpowiednie dla każdego

W ofercie JPEdukacja znajduje się kilka renomowanych szkół językowych w tej pięknej lokalizacji, oferujących wiele rozmaitych kursów. Angielski ma Malcie to m.in. kursy ogólne, zajęcia w minigrupach, kursy biznesowe, lekcje indywidualne, kursy dla osób w wieku 40+ oraz 50+, kursy egzaminacyjne IEL, CPE, CAE czy FCE. Kurs językowy za granicą można wykupić m.in. w dużych i uznanych szkołach w stolicy Malty, jak i w spokojniejszej części wyspy, np. w miejscowości Gzira.

Kurs językowy za granicą wielką szansą

Wybierając odpowiedni kurs językowy z granicą, można szybko dołączyć do ogromnej rodziny ludzi władających językiem angielskim. Szacuje się, że na całym świecie jest ich ok. 1,5 mld, wliczając w to osoby, dla których jest on językiem ojczystym, językiem drugim oraz językiem obcym.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *