Ucz się języka i zwiedzaj! Najbardziej ekscytujące kierunki

Ekscytująca wyprawa na drugi koniec świata, a może cisza, spokój i pilna nauka języka obcego przez kilka godzin dziennie? Choć wydaje się, że to opcje nie do pogodzenia, JPEdukacja udowadnia, że można w bardzo udany sposób połączyć je w trakcie jednego wyjazdu. Na uczniów z Polski czeka wiele niezwykłych miejsc.

Oszałamiająca Australia

I tak, dla osób, które chcą nauczyć się języka angielskiego dostępnych jest wiele wspaniałych destynacji w Australii i Nowej Zelandii. Kursy językowe w wielu różnych wariantach odbywają się m.in. w Brisbane, Melbourne i Sydney, a także w Auckland. Są to niezwykle piękne przyrodniczo miejsca. W wyspiarskim Auckland każdego dnia można podziwiać piękne zatoki i złote plaże, a także bujne lasy i wulkan. Z kolei australijskie Brisbane to nie tylko urocze wybrzeże, ale i subtropikalny klimat, bliskość lasów deszczowych i gór.

Niezwykły klimat Karaibów

Niepowtarzalny klimat Karaibów można natomiast poczuć, wybierając Meksyk i malowniczą nadmorską miejscowość Playa del Carmen na miejsce nauki języka hiszpańskiego. W otoczeniu pulsującej życiem tropikalnej przyrody i bogatej kultury sówka same wchodzą do głowy. Niezapomniane będą też wspomnienia z żeglowania i surfowania po błękitnym morzu, nurkowania na rafach koralowych czy zwiedzania ruin piramid Majów.

Stany, Rosja, Japonia…

JPEdukacja to także dostęp do wielu innych ofert nauki języka obcego w niezwykłych lokalizacjach, m.in. w tak pięknych częściach USA, jak Floryda, Kalifornia czy Nowy Jork. Uczniowie z Polski mogą też wybrać się do Moskwy po naukę rosyjskiego czy do miejscowości Kanazawa w Kraju Kwitnącej Wiśni – po naukę japońskiego.

Angielski i francuski w Kanadzie

Po skuteczną naukę języka angielskiego i zapierające dech w piersiach widoki można też udać się w przeciwnym kierunku, do Kanady. Na uczniów z Polski czekają szkoły językowe w takich miastach, jak Toronto, Vancouver czy dwujęzyczny Montreal, gdzie dodatkowo można także zgłębiać tajniki języka francuskiego. Spektakularna przyroda, głębokie jeziora, bujne lasy i góry są tam na wyciągnięcie ręki.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *