Londyn wzywa o każdej porze roku!

Londyn to tętniące życiem kosmopolityczne miasto, które zapewnia nieskończoną liczbę rozrywek i sposobów spędzania wolnego czasu. Oferuje też bardzo szerokie możliwości edukacyjne. W renomowanych szkołach językowych z ogromnym doświadczeniem nauka języka obcego przychodzi z łatwością. A po zajęciach można zająć się odkrywaniem niezwykłego miasta, odwiedzanego przez 30 mln turystów rocznie.

Największe atrakcje

Do jego największych atrakcji turystycznych należą Big Ben i gmachy Parlamentu, most Tower Bridge i Tower of London, Pałac Buckingham, London Eye, Hyde Park, Opactwo Westminsterskie, Katedra św. Pawła, a także Trafalgar Square z British Museum, które mieści bezcenne eksponaty z przekroju ludzkiej cywilizacji. Jednak w przeciwieństwie do zwykłych turystów osoby, które wybierają się do Londynu na kursy językowe ze wszystkich tych atrakcji mogą korzystać bez pośpiechu, stopniowo odkrywając piękno i potęgę Londynu.

Bogata oferta kursów


Oferta kursów językowych, w których można uczestniczyć w sercu Wielkiej Brytanii także jest bardzo bogata. Poza kursami ogólnymi o różnej intensywności obejmuje m.in. lekcje indywidualne (lub w minigrupach) z nauczycielem, kursy przygotowawcze do egzaminów IELTS, PET, FCE i CAE, a także angielski biznesowy oraz angielski akademicki.

Wyjątkowe pakiety

W stolicy Anglii można też skorzystać m.in. z pakietu świątecznego (wielkanocnego, bożonarodzeniowego) albo z kursów rodzinnych. W Londynie organizowane są także kursy dla osób dojrzałych, w wieku 50+, a nawet starszych. To, czego nauczyły się na lekcjach mogą szybko sprawdzić w praktyce, podczas licznych zajęć pozalekcyjnych.

Najlepsze lokalizacje

W zależności od preferencji i upodobań można też wybrać najbardziej dogodną lokalizację szkoły. Prestiżowe, sprawdzone placówki z oferty JPEdukacja mieszczą się zarówno w samym centrum Londynu, jak i w malowniczych i spokojnych podmiejskich okolicach. W różnych miejscach można też zamieszkać – dostępne opcje zakwaterowania to m.in. rodzina goszcząca, rezydencja i hotel.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *